Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Zakopanego do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Zakopanego, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Zakopanym z pewnością potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:45:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:32

W naszym pensjonacie Karkonoski SPA używamy programu NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, a najbardziej szybkie rozliczenia, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się w mgnieniu oka, więc wszystko odbywa się naprawdę szybko.

Bałtyk Resort
25.11.2015 13:34

Ten program hotelowy bardzo nam odpowiada. Pracujemy na nim już jakiś czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najkorzystniejszych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, wyposażony w przydatne funkcje i opcję rezerwacji online, z której także korzystamy. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz